Villanyszerelő

Villanyszerelő állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

A Kapos Atlas Gépgyár Kft., amelynek tulajdonosa a németországi Atlas Weyhausen GmbH hegesztett acélszerkezetek gyártásával foglalkozik, ami kiterjed a mezőgazdasági és építőipari rakodógépek szerkezeti egységeire, továbbá e gyártmányok hidraulikus szerelésére és a hozzá kapcsolható munkaeszközök gyártására.

Folyamatos fejlődésének köszönhetően, egyre bővülő csapatába

munkatársat keres Kaposvárra.

Feladatok:

  • Nehéz acélszerkezet gyártásban alkalmazott gépek, berendezések karbantartása, javítása
  • Hibaelhárítás, üzemvitel biztosítása,
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakirányú végzettség
  • Ipari villamos berendezések javításában, karbantartásában szerzett jártasság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • CNC forgácsoló gépek üzemeltetésében, javításában szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Technikusi végzettség

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • cafetéria juttatás
  • vidéki dolgozóknak bejárási támogatás

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a karrier@kaposatlas.hu email címre vagy a 7400 Kaposvár, Jutai út 37. postacímre kérjük küldeni.