Villamos karbantartó

Villamos karbantartó állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

ÖNTSD FORMÁBA A JÖVŐD!

A Nemak-konszern vezető szerepet tölt be az autóipari szektorban a komplex alumínium alkatrészek gyártása területén. A cégcsoport világszerte 16 országban több mint 21 ezer munkavállalót alkalmaz, éves bevétele meghaladja a 4,3 milliárd dollárt.
Közel 1300 munkavállalót foglalkoztató győri telephelyünk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Feladatok, amiben számítunk Önre:

  • A termelő gépek, berendezések üzemkészségének biztosítása
  • Hibajavítások, PM és TPM karbantartások végrehajtása
  • Éves karbantartásokban történő részvétel

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Erősáramú villanyszerelői középfokú (esetleg technikusi) végzettség
  • Legalább három év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Jó villamos rajzolvasási készség (PLC vezérlések ismerete előny)
  • Önálló munkavégzés képessége

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, választható béren kívüli juttatási rendszer
  • Teljesítményalapú prémium, karácsonyi bónusz
  • Stabil, hosszú távú és megbízható munkahely

Jelentkezését várjuk:

magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi elérhetőségekre:

Salamon-Koczor Katalin, HR Specialista – Toborzás

378538@monsterjob.hu

NEMAK Győr Kft., 9027 Győr – Ipari Park, Nyírfa sor

www.ontsdformaba.hu