Vevői reklamációs analízismérn...

Vevői reklamációs analízismérnök - Minőségbiztosítás, Villamos járműanalízis (GYDM11001) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Vevői reklamációs analízismérnök – Minőségbiztosítás, Villamos járműanalízis

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A 2013-ban megnyitott, járműgyárunkban a világ legmodernebb technológiájával gyártjuk prémium minőségű gépjárműveinket. A minőségbiztosítás feladatai közé tartozik a gyártás során fellépő elektromos és mechanikai hibák elemzése, a különféle alkatrészek, a belső tér és az autó külsejének ellenőrzése, próbaúti vizsgálatok és analízisek, menetdinamikai-akusztikai tesztek elvégzése.

Területünk fiatal mérnökcsapata rendelkezik a feladataihoz szükséges összes high-tech eszközzel és tudással, amelyekkel a gyártás során felmerült problémákat gyorsan és hatékonyan tudjuk kezelni.

Feladatok

  • Villamos járműanalízis elvégzése, melynek célja a hibát kiváltó hibaok meghatározása
  • A hibaok feltárásának dokumentálása villamos mérésekkel, illetve a mérési eredmények összefoglalása és vizualizálása
  • Komplex hibák esetén az analízis koordinációja a Műszaki Fejlesztés, a Gyártás, az Analízis- és Előszériaközpont és a Vásárolt Alkatrészek területeinek bevonásával
  • Analíziseredmény kommunikációja a szakterületek felé, illetve a menedzsment irányába
  • Szakmai támogatás nyújtása a társterületeknek a hiba újbóli fellépésének megakadályozására
  • Automatizált mérési tesztkörnyezet kiépítése a ritkán fellépő hardver- illetve szoftverhibák felderítéséhez

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettség autóvillamossági ismeretekkel
  • Analízis- és méréstechnika módszertani ismeretek
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás írásban és szóban
  • Analitikus és komplex gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készségek és képesség csapatmunkára
  • Önálló, célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Járműipari gyártási tapasztalat előny

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat