Vasúti kerék/sin kapcsolat mat...

Vasúti kerék/sin kapcsolat matematikai modelljének implementálása állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Vasúti kerék/sin kapcsolat matematikai modelljének implementálása

Főbb feladatok:

  • Vasúti kerék/sín kapcsolati modellről készített doktori értekezés tanulmányozása (német nyelvű).
  • A csúszva gördülő vasúti kerék fizikai, valamint az arról készített modell matematikai összefüggéseinek megértése.
  • Az összefüggések alapján MATLAB/Simulink szimuláció készítése.
  • A szimulációs modell tesztelése.
  • MATLAB/Simulink modell alapján C nyelvű kód generálása.
  • A kód tesztelése ABS mérőállomáson.
  • A szimulációs modell dokumentálása

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök szakirányon folytatott felsőfokú tanulmányok (hallgatói jogviszony).
  • Német nyelvtudás.
  • Önálló, lendületes munkavégzésre való képesség.
  • MATLAB / Simulink programozási gyakorlat.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Tapasztalat a MATLAB/Simulink programozásban.
  • C nyelv alap szintű ismerete.
  • Modellezés, modellalapú fejlesztés.
  • Tapasztalat a vasúti kerék/sin kapcsolat modellezésében.
JW!ID:[1603170090021002]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu