TESZTMÉRNÖK

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
TESZTMÉRNÖK állás Vác, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

TESZTMÉRNÖK

FELADATOK

  • Kapcsolattartás a vevői mérnökcsapattal angol és/vagy német nyelven
  • A tesztberendezések technikai kezelése, fejlesztése és programozása
  • Termékek tesztelése (hibakeresés, problémamegoldás), új termék vagy termékváltoztatások bevezetése
  • Berendezések, mérőeszközök felügyelete, karbantartások ügyintézése
  • Technikusi állomány oktatása
  • Műszaki dokumentációk naprakészen tartása
  • Fejlesztésekre való javaslattétel, ill. annak kivitelezése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód

ELŐNYÖK

  • Labview, Teststand, Delphi programnyelv ismerete
  • SAP, NI és Delphi programokban való jártasság

AJÁNLATUNK

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, 13. havi bónusz, bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát "Vác" jeligével az alábbi címe küldheti: 28@jpt.hu