Tervezőmérnök - Virtuális mode...

Tervezőmérnök - Virtuális modellezés (GYDM10530) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Tervezőmérnök - Virtuális modellezés

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyártástechnológia-tervezésen belül a tervezésirányítás terület foglalkozik a digitális gyárral is, amely a digitális modelleket, módszereket és szerszámokat összekapcsoló hálózat gyűjtőfogalma, többek között magába foglalja a szimulációt és a háromdimenziós megjelenítést, amelyeket egy folyamatos adatmenedzsmenttel integrálnak. Cél a valós gyár struktúrájának, folyamatainak és erőforrásainak teljeskörű tervezése és kiértékelése.

Feladatok

  • Gyártási és a gyártást támogató folyamatok virtuális leképezése
  • A virtuális adatok felhasználásával szimulációk futtatása a gyártási folyamatok továbbfejlesztése érdekében
  • Gyártási dokumentáció előállítása a motor és főbb komponensek konstrukciós modelljei alapján
  • A gyártócsarnok, a gyártó berendezések és a termék virtuális 3D-s adatainak összefűzése
  • Tapasztalatcsere és tudásmegosztás biztosítása a központi kommunikációs rendszer többi felhasználójával
  • Aktív kommunikáció a szakterületen belül, illetve a szakterület, a kapcsolódó területek (IT, gyártervezés, termelés, logisztika) és a beszállítók között
  • Gyártóterületek szakmai támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Középfokú német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • Érdeklődés és nyitottság az IT-Innovációk iránt
  • Ipari folyamatok szimulációjában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • CAD programokkal szerzett szakmai tapasztalat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kapcsolatteremtő képesség és csapatszellem
  • Komplex gondolkodás és precizitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kreativitás és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat