TERMELÉSI ADMINISZTRÁTOR

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
TERMELÉSI ADMINISZTRÁTOR állás Dunavarsány Ipari Park, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
fémalk

Jó állást,vonzó munkahelyet keresel?

Légy része te is ennek a valódi magyar sikertörténetnek és jelentkezz hozzánk!

FELADATOK:

  • Termelési adatok pontos rögzítése az integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Jelenléti ívek készítése és kezelése
  • Dolgozókkal, társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Együttműködés a termeléssel és a műszakvezetőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság

    AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Széleskörű képzési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

Munkavégzés helye: Dunavarsány Ipari Park