Területgazda

Az E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt. keres területgazda munkatársat pécsi munkavégzéssel

Feladatok

  • Kijelölt területén a működő gázelosztó vezetékhálózat ellenőrzés alatt tartása, felügyelete, bejárás
  • TMK terv készítése és a megvalósulás nyomon követése
  • Veszélyes munkavégzés megrendelése, hálózati beavatkozások helyszíni felügyelete, szakfelügyelet
  • Karbantartási munkák nyomon követése, igazolása, nem megfelelőség esetén a hiány pótlására a munka megszervezése
  • Hálózaton külső vállalkozók munkájának megszervezése, ellenőrzése
  • Gázelosztó-vezeték gáz alá helyezési és üzemeltetési engedély előkészítése
  • Hálózati beavatkozások megszervezése és helyszíni felügyelete
  • Szakfelügyelet megszervezésének biztosítása az illetékességi területen
  • Önkormányzatokkal, hatóságokkal, közművekkel történő kapcsolattartás
  • Csatlakozóvezetékek, fogyasztói berendezések műszaki-biztonsági ellenőrzése

Elvárások

  • Előírt iskolai végzettség: Szakirányú technikusi végzettség.Előnyt jelent a felsőfokú végzettség.
  • Előírt szakképzettség/szakismeret: Műszaki, a 12/2004. (II. 13.) GKM rendelet szerint
  • Előírt szakirányú gyakorlat: 3 év

Egyéb feltételek :

  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
  • Földgáz csatlakozó vezeték és fogyasztói berendezések műszaki átvétele c. tanfolyam a 12/2004. (II. 13.) GKM rendelet értelmében
  • B kategóriás vezetői engedély

Információ

Referencia kód: 83735 Szerződés típusa: Állandó
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt.

Az E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt. fő tevékenysége a gázszolgáltatás. Az E.ON Dél-dunántúli Gázhálózati Zrt. szolgáltatási területén először 1870-ben, Pécsett gyulladt meg az első gázégő, és kezdődött el a gázszolgáltatás, akkor még az úgynevezett kokszolási eljárással előállított légszesszel.A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.