Szoftverfejlesztő - LabVIEW (A...

Szoftverfejlesztő - LabVIEW (Alkalmazások fejlesztése automatizált tesztkörnyezethez) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Szoftverfejlesztő - LabVIEW (Alkalmazások fejlesztése automatizált tesztkörnyezethez)

Főbb feladatok:

  • Automatizált tesztkörnyezethez kapcsolódó szoftverek fejlesztése
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementálás, code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Fejlesztési dokumentációk készítése
  • Kommunikáció a hazai és külföldi kollégákkal
  • Szoftveres és Hardveres terméktámogatás, tesztállomások üzemeltetése

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Szakirányú felsőfokú (villamos/mechatronikai mérnök) végzettség
  • LabVIEW programozási nyelv alapos ismerete
  • Hálózati kommunikációs technológiák ismeretek
  • XML technológiák ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Agilitás, jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Felhasználó központú gondolkodás

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • NI TestStand ismerete
  • C, C# programozási nyelvek ismerete
  • Szoftvertesztelési ismeretek
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
JW!ID:[1608310090021001]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu