Szoftver teszt automatizáló mé...

Szoftver teszt automatizáló mérnök állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártástechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban is tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a vilás minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Szoftver teszt automatizáló mérnök

thyssenkrupp Presta Hungary Kft., Budapest

A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp Presta cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. A liechtensteini központú Presta cégcsoport budapesti leányvállalata 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével a cégcsoporton belül egyedüli elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központként. Az iránt köteleztük el magunkat, hogy a neves autógyárak igényeit kiemelkedő minőségű, innovatív termékekkel elégítsük ki. Célunk, hogy kormányrendszerünk tökéletes vezetési élményt nyújtson ügyfeleink számára. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Feladatok

  • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek programjainak funkcionális és biztonsági ellenőrzésére szolgáló automatizált hardware-in-the-loop tesztek fejlesztése
  • A szoftvertesztek megtervezése, implementálása pythonban, futtatása, teszt naplók analízise, a tesztek karbantartása
  • Új szoftvertesztelési technológiák, módszerek és eljárások kidolgozása
  • A tesztelési dokumentáció elkészítése, átvizsgálása és karbantartása
  • Részvétel az szoftvertervezési dokumentácó átvizsgálásában
  • Folyamatos együttműködés a szoftverfejlesztőkkel, a problémák hatékony megoldásának támogatása

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség
  • C programozási nyelv ismerete
  • Középfokú angolnyelv-tudás

Előny

  • Beágyazott valósidejű szoftverek fejlesztésében, tesztelésében szerzett gyakorlat
  • Szkript nyelvek ismerete (pl. python, bash, matlab, expect)
  • Tapasztalat HIL (hardware-in-the-loop) tesztkörnyezetekkel
  • ISTQB - CTFL bizonyítvány

Személyiség

  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
  • Határidők betartására való képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el önéletrajzod a career.phb@thyssenkrupp.com címre.

Ma is ugyanolyan fontos számunkra az egymás iránti tisztelet és a szoros együttműködés, mint az elmúlt 200 évben. Ha ezeket az értékeket te is fontosnak tartod, jelentkezz hozzánk!

thyssenkrupp Presta Hungary Kft.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!