SZOFTVER- ÉS RENDSZERFEJLESZTŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
SZOFTVER- ÉS RENDSZERFEJLESZTŐ állás Vác, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

FELADATOK

  • Software-applikációk koncepciójának kidolgozása, tervezése és megvalósítása ipari környezetben (C#, .NET, JAVA, ORACLE adatbázisok)
  • Meglevő applikációk továbbfejlesztése és testre szabása
  • Specifikációk kidolgozásában és létrehozásában való együttműködés
  • A belső ajánlattevők és vevők változáskérésein alapuló adatspecifikációk feldolgozása
  • A szakmai KnowHow’ folyamatos, proaktív aktualizálása az aktuális technikai szabványok biztosítása érdekében
  • A szükséges dokumentációk létrehozása
  • Nemzetközi szakmai csapatban való együttműködés, szakmai felelősség átvétele
  • Különböző telephelyek együttműködésének szervezése külső és belső partnerekkel

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség
  • Software fejlesztésben, adatbankok (elsősorban ORACLE) kezelésében való tapasztalat (3 év)
  • C# és .NET-Framework / JAVA, XML programozási nyelvekben való szakmai jártasság
  • TCP/IP kezelésében való tapasztalat
  • Erős középfokú német nyelvtudás

ELŐNYÖK

  • Angol nyelvtudás

AJÁNLATUNK

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, 13. havi bónusz, bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát "Vác" jeligével az alábbi címe küldheti: 28@jpt.hu