Szerszámkészítő munkatárs - Pr...

Szerszámkészítő munkatárs - Présüzem, Járműgyártás (GYDM8496) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Szerszámkészítő munkatárs - Présüzem, Járműgyártás

Pályázat

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A 8.000 tonnás présgéppel formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak valamint a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következo feladatok várnak Önre

  • Lemezalakító szerszámok karbantartása, javítása
  • Lemezalakító szerszámok optimálása a minőségi célok elérése érdekében
  • Aktív részvétel a szerszámtervezésben
  • Szerszámelőállítás folyamatának nyomonkövetése a beszállítóknál
  • Darabmegfogók építése optimalizálása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Szerszámkészítő végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 4 év szerszámkészítői tapasztalata van, lemezalakító szerszámok gyártásához kapcsolódóan
  • Anyagismerettel, hegesztési ismerettel rendelkezik
  • MS Office felhasználói szintű ismerete van
  • Precíz, képes a minőségi munkavégzésre
  • Önálló, kreatív személyiség
  • Komplexen gondolkodó, jó elemző és problémamegoldó
  • Rugalmas, stressztűrő személyiség
  • Vállal többműszakos munkarendet
  • Előny: német nyelvismeret

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat