Szerszámkészítő

Szerszámkészítő állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

ÖNTSD FORMÁBA A JÖVŐD!

A Nemak-konszern vezető szerepet tölt be az autóipari szektorban a komplex alumínium alkatrészek gyártása területén. A cégcsoport világszerte 16 országban több mint 21 ezer munkavállalót alkalmaz, éves bevétele meghaladja a 4,3 milliárd dollárt.
Közel 1300 munkavállalót foglalkoztató győri telephelyünk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Feladatok, amiben számítunk Önre:

  • Szerszámüzemi feladatok végrehajtása a Nemak irányelveinek megfelelően, szerszámkészítés, gyártóeszköz gyártás és karbantartás

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Szakirányú középfokú végzettség (szakiskolai vagy szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ szakképesítés)
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Egyedi alkatrészek gyártásának, műveleti sorrendjének ismerete
  • Önálló gyártóeszköz javítás
  • Műszaki rajz ismerete, rajzolvasás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, választható béren kívüli juttatási rendszer
  • Teljesítményalapú prémium
  • Stabil, hosszú távú és megbízható munkahely

Jelentkezését várjuk:

magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi elérhetőségekre:

Salamon-Koczor Katalin, HR Specialista – Toborzás

481725@monsterjob.hu

NEMAK Győr Kft., 9027 Győr – Ipari Park, Nyírfa sor

www.ontsdformaba.hu