Szenior technológus

Szenior technológus állás Visonta, Észak-Magyarországi Régió Magyarország

Ez a hirdetés Önnek szól,

ha egy innovatív és környezettudatos vállalat tagja szeretne lenni,

ha fejlődésre és változatos feladatokra vágyik!

Újonnan indult zöldmezős vállaltunk fiatalos, lendületes csapatába keres

munkatársat visontai munkavégzéssel.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Üzemi készülékek és folyamatok tervezése és kivitelezésének irányítása,
  • Junior technológus csapat munkájának koordinálása,
  • Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása,
  • Mérnöki számítások készítése,
  • Kapcsolattartás partnerekkel, kivitelezőkkel,
  • Tárgyalások lefolytatásában való részvétel,
  • Új berendezések beüzemelésében való közreműködés.

Munkakörhöz tartozó követelmények:

  • Felsőfokú gépész- és/vagy vegyészmérnöki végzettség,
  • Minimum 3 év ipari területen szerzett tapasztalat vagy projekt kivitelezési gyakorlat,
  • Haladó számítástechnikai ismeretek kiemelten MS Office és AutoCAD,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Megbízhatóság, magas stressz tűrő képesség,
  • Eredményorientált, lendületes személyiség,
  • Önálló, kreatív gondolkodásmód és rendszerszemlélet,
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség.

Előnyt jelent az alábbi területek bármelyikén szerzett tapasztalat:

  • Fermentáció és desztilláció folyamatának ismerete és gyakorlati alkalmazása,
  • Malomipari technológiák üzemeltetése,
  • Szennyvíz üzemi folyamatok ismerete,
  • Szennyvíz tisztítás terén szerzett üzemi tapasztalat,
  • Üzemi energiaháztartás (hűtő/fűtő körök) tervezése és kivitelezése,
  • Biológiai szennyvízüzem üzemeltetése.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés.

Jelentkezését, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajz, a pozíció megnevezésével a hr@visontaprojekt.hu e-mail címre várjuk.

Visonta Projekt Kft.