Személy- és Vagyonőr (Pénz- és...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Személy- és Vagyonőr (Pénz- és értékszállító) állás Pécs, Dél-Dunántúli Régió Magyarország

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő készpénz-logisztikai vállalata, a Brink’s jogutódja pécsi kirendeltsége keres

Személy- és Vagyonőr
(Pénz- és értékszállító)

munkakörbe

Feladatai:

  • Értékküldemények begyűjtése és kézbesítése a felkeresett címeken
  • Bank automaták (ATM-ek) töltése és kezelése

Elvárások és szükséges készségek:

  • Érvényes vagyonőri bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Szabálykövető magatartás
  • Udvarias fellépés az ügyfelekkel szemben

Előny a jelentkezésnél:

  • „C” kategóriás jogosítvány

A munkakör előnyei:

  • Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
  • Fizetett túlóra, műszakpótlék, cafeteria
  • Fizetett szabadság és betegállomány
  • Utazási költségtérítés
  • Díjmentesen biztosított téli-nyári formaruha
  • Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
  • Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
  • Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
  • Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • A vagyonőri szakmán belül érdekesebb, változatosabb munka
  • A fegyvervizsga megszerzését a vállalat támogatja

Jelentkezés módja: Hölgyek jelentkezését is várjuk! Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a hr@trezex.com e-mail címre várjuk.

trezex.com