Solution Project Manager ( Bud...

Solution Project Manager ( Budapest) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
itsh

Solution Project Manager ( Budapest)

Job ID:
62960_EN_2
Company:
IT Services Hungary
Location:
Magyarország
Career level:
Középfokú végzettség
Type of contract:
Teljes munkaidő - Határozatlan idejű
Application deadline:
2018-01-13
Job experience:
5 years and more
Language skills needed:
English, German

Task

Feladatok:

  •  Határidő, költségkeret, elvárt minőség biztosítása
  •  Projektdokumentációk készítése
  •  Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  •  Szoros együttműködés a process mangement-tel
  •  Projektfeladatok, erőforrások koordinálása, szükség esetén javító intézkedések végrehajtása
  • Előrehaladás nyomon követése, riportolása
  •  Utasítási, eszkalációs, riportolási rend betartása
  •  Elképzelhető, hogy néhány tool lekapcsolását kell levezényelni, vagy ezeknek új plattformra migrálását

Profile

Elvárás:

  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat szoftverfejleszési, -bevezetséses, migrációs projektek vezetésében
  • Lehetőleg ITIL háttér, hogy a szervizfolyamatokat legalább hihg-level szinten ismerje
  • Erős német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság: 6-8 nap/félév, Kickoff-nál mindenképpen szükség lenne 1-2 napos németországi tartózkodásra (~25%)

Magunkról

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.