SENIOR KONTROLLER

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
SENIOR KONTROLLER állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTKONTR-0001

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.

A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, munkatársat keres az alábbi pozícióba: SENIOR KONTROLLER.

Feladatok:

  • Rendszeres riportok készítése a cégvezetés, az üzletág igazgatók, a szakterületek és a tulajdonosok részére;
  • Stratégia készítés;
  • Éves és középtávú tervek készítése;
  • Ad-hoc információk készítése szükség szerint;
  • Előrejelzések szükség szerint;
  • Profitcenter szemléletű gazdálkodás;
  • Kapcsolattartás a szakterületek vezetőivel és üzletág-igazgatókkal;
  • SAP modulok bevezetésében való részvétel és támogatás, SAP modulok karbantartása, azok alkalmazásának betanítása.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (gazdasági/pénzügyi/számviteli);
  • Minimum 3 év munkatapasztalat pénzügyi kontrolling területen;
  • Angol nyelv ismerete és használata;
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat;
  • Erős analitikai gondolkodásmód, problémamegoldó képesség;
  • Integrált rendszerek ismerete;
  • MS Office, kiváló Excel használat;
  • SAP ismerete;
  • Proaktivitás, felelősségteljes munkavégzés, pontosság, jó kommunikációs készség.

Előnyök:

  • Német nyelv ismerete;
  • Szolgáltató cégnél szerzett kontrolling tapasztalat;
  • Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Egyéb juttatások (cafeteria, stb);
  • Biztos, nemzetközi háttér;
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvvizsgálat

Pozíciószint:

  • Beosztott

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu