Senior JEE backend developer -...

Senior JEE backend developer -AbuDhabi (GYJWFA) állás Abu Dhabi (United Arab Emirates)
techPeople
A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk a nemzetközi banki informatikai piac meghatározó szereplője. Fiatalos, dinamikus csapatukba keresünk:
Senior JEE backend developer - AbuDhabi (GYJWFA)

Feladatok:
  • Banki alkalmazás éles fejlesztésén (új fejlesztés!) való részvétel backend Java fejlesztői feladatok ellátása
  • 4 fős back-end csapattal való együttműködés
  • Scrum Agile munkarend BFO4 keretrendszer használata, betanulási lehetőséggel
  • A nem magyar helyi kollegákkal való együttműködés angol nyelven

Elvárások:
  • Legalább 6 év JAVA (EE) backend fejlesztői projekttapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége, csapatmunkára is alkalmasság
  • Angol nyelvtudás, általános jó kommunikációs képesség, ügyfél-orientált hozzáállás
  • Utazási hajlandóság: a projekt ideje alatt 2 hét AbuDhabi-ban az ügyfél oldalon zajlik, majd 2 hét Magyarország ( a projekt egész ideje alatt arab munkarend van (munkahét: vasárnap-csütörtök, hétvége:péntek-szombat)

Előny:
  • Banki tapasztalat
  • BFO4 keretrendszer ismerete, használata

Start: akár azonnal
Projekthossz: 3+ hónap, mely siker esetén hosszabbodik
Munkavégzés helye: Abu Dhabi (United Arab Emirates)
Munkaidő: teljes idő, hosszú távú onsite
Óradíjak: Versenyképes napidíj, + távolléti díj + térített az utazás és a szállás

További információ: +36-17897416 vagy +36-30-5996319 (Komjád Gyöngyvér, Orosz Judit)

Megpályázom

techPeople