SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
SENIOR JAVA FEJLESZTŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTJAVAF-0001

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult és Ausztriában a TOP5 mobilszolgáltató cég közé tartozik.
Miután naponta több száz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a telekommunikációs szolgáltatást végző technikai rendszer teljesítményét szeretnék fenntartani és folyamatosan emelni.
A rendszer elég összetett, számos külső interface- el működik és fejlesztését egy 4 fős senior szakembergárda látja el, amelynek bővítésére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs a saját fejlesztésű ÜZLETVITELI TÁMOGATÓ rendszer folyamatos fejlesztését fogja ellátni.

Feladatok:

  • Fejlesztői projektekben való részvétel, hibajavítás,
  • Full-stack fejlesztés,
  • Kódolási irányelvek betartása, kódfejlesztés és a kód architektúrába való beillesztése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a felhasználói felület tervezőkkel és a tesztelőkkel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú IT végzettség,
  • Legalább 4 év szakmai tapasztalat JAVA fejlesztőként,
  • Tapasztalat az alábbi technológiák területén:
  • J2EE, Spring Framework, Hibernate,
  • SQL,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete, mert a osztrák kollégákkal napi a kapcsolattartás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Telekommunikáció / Távközlés
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu