SALES ÉS MARKETING ASSZISZTENS

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
SALES ÉS MARKETING ASSZISZTENS állás Pest Megye

MSTERTEK-0165

Érdekli a marketing / értékesítés? Felsőfokon beszél angol ÉS német nyelven? Szeretne fejlődni és a későbbiekben önálló értékesítővé válni? Van már hasonló területen 1-2 éves tapasztalata?

Amennyiben igen, úgy ezt a pozíciót a figyelmébe ajánlanám!

Amit a cég nyújt:

Szakmai tapasztalattól függő bérezés
Teljesítmény alapú éves bónusz
Céges lap top
Céges mobiltelefon
Szakmai fejlődés
Biztos hátterű cég
Bejelentett 40 órás munkaviszony
A munkavégzés helye: Pest megye Északi része

Amit a cég kér:

Néhány éves tapasztalat értékesítés és / vagy marketing területen
Angol ÉS német nyelvtudás felsőfokon
Kezdetben hajlandó a marketing területen eredményeket elérni, később pedig értékesítőként helytállni.

Ügyfelünk egy közel 100 éves múltra visszatekintő európai cégcsoport magyarországi kereskedelmi irodája. Termékeik magas technológiai színvonalat képviselő egyéni védőeszközök, munkavédelmi eszközök. Most csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Marketing rész:
  • Partnertalálkozók megszervezése
  • A weboldal karbantartása
  • Facebook megjelenés biztosítása és a látogatottság növelése
  • Szóróanyagok fordítása
  • Termékekkel kapcsolatos igények felmérése
  • Értékesítés:
  • Bejövő ajánlatok kezelése
  • Ügyfélkapcsolattartás
  • A meglévő partnerkapcsolatok gondozása Magyarország és a Balkán területén egyaránt
  • Oktatások, értékesítési és marketing aktivitások tervezése és megvalósítása

Elvárások:

  • Gazdasági, kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Kereskedelmi és / vagy marketing területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú Angol ÉS Német nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kezdetben hajlandó a marketing területen eredményeket elérni, később pedig értékesítőként helytállni.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai tapasztalattól függő bérezés, teljesítménytől függő éves bónusz, céges lap top, céges telefon, későbbiekben céges autó várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel a fentebb látható kritériumoknak, kérem küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban
  • és
  • Német Felsőfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Márka-/Termékmenedzser
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Egyéb
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Rendezvényszervezés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR asszisztens

Pozíciószint:

  • Specialista

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu