RENDSZERSZERVEZŐ/ IT ÜZLETI EL...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
RENDSZERSZERVEZŐ/ IT ÜZLETI ELEMZŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

RENDSZERSZERVEZŐ/ IT ÜZLETI ELEMZŐ

MSTUZLET-0426

Egy flotta és lízing szolgáltatásokat nyújtó, nemzetközi vállalat, magyarországi IT csapatába keresünk most, több éves fejlesztői tapasztalattal rendelkező, angolul magabiztosan beszélő, üzleti elemzői pozíciót már betöltő szakembert a vállalat budapesti irodájába a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A cég informatikai projektjeinek szakmai támogatása, részvétel a tervezésben.
  • Üzleti igények összegyűjtése, tervdokumentáció elkészítése.
  • Tesztelési tervek elkészítése, technikai specifikációk validálása.
  • Javaslattétel a felmerülő problémák megoldására.
  • Kapcsolattartás a nemzetközi csapattal.
  • Felhasználói igények összegyűjtése, közvetítése az informatikai csapat részére.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség megléte
  • A következő programozási nyelv valamelyikének ismerete: .NET, HTML, PHP, JAVA, AJAX (.NET fejlesztésben jártas szakember előnyben)
  • Windows rendszer alapos ismerete
  • Adatbázis ismeret (Oracle, MySQL,MSSQL)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 1 éves üzleti elemzői tapasztalat
  • Flexibilis, megoldásközpontú személyiség

Előnyök:

  • Linux rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését szakmai önéletrajzával pályázhat weblapunkon keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerszervező / Business analyst
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Adatbázis szakértő / Specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Tanácsadó/Szakértő/Auditor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Architect / Rendszertervező
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (Java / J2EE / J2SE)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Pozíciószint:

  • Specialista

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu