Rendszermérnök (Technical Coor...

Rendszermérnök (Technical Coordinator ) (iCOM Assist) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Rendszermérnök (Technical Coordinator ) (iCOM Assisst)

Főbb feladatok:

  • Vasúti fedélzeti rendszerek vevői projektjeiben követelmények gyűjtése és kezelése
  • Vevői projektek műszaki irányítása
  • Részvétel a vevői ajánlattételek kidolgozásában
  • Koncepciók és műszaki specifikációk készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a vevővel
  • A szoftver és rendszerfejlesztés támogatása
  • Projekttervezés, ütemezés és nyomon követés, technikai támogatás nyújtása

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Szakirányú, műszaki felsőfokú végzettség (MSc)
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Problémamegoldó gondolkodás és rendszerszemlélet (hardver, szoftver és dokumentáció terén)
  • Megbízható, célorientált, pontos munkavégzés, jó szervezőkészség
  • Utazási kedv

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Project vezetői tapasztalat
JW!ID:[1702100090021002]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu