Release Manager (Pécs)

Release Manager (Pécs) állás Pécs, Dél-Dunántúli Régió Magyarország
itsh

Job ID:
58608_EN_2
Company:
IT Services Hungary
Location:
Magyarország
Career level:
Középfokú végzettség
Type of contract:
Teljes munkaidő - Határozatlan idejű
Application deadline:
2017-03-31
Job experience:
1-3 years
Language skills needed:
German

Task

Aufgaben:

  • Steuerung des Releaseprozesses
  • Planung von Releases in festen Releasezyklen
  • Laufende Abstimmung mit Auftraggeber, internen Servicekoordinatoren und Anwendungsverantwortlichen
  • Wöchentlicher Staus des aktuellen Releases
  • Detailplanung der Releasewechselabläufe
  • Planung von Builds bis hin zu Releasewechseln in Produktion
  • Abstimmungen mit anderen Aufgabenbereichen

Profile

Ihr Profil

  • Langjährige Projekterfahrung
  • Sehr gute Kenntnisse im Releasemanagement
  • Sehr gute Kenntnisse im Buildmanagement
  • Sehr gute Deutschkenntnisse
  • Kenntnisse in ITIL / Prozessverständnis
  • Sehr hohes Qualitätsbewusstsein
  • Sehr gut entwickelte Soft Skills auf den Gebieten Kommunikation und Konfliktmanagement
  • Durchsetzungsfähigkeit
  • Entscheidungsfähigkeit und Verantwortungsbewusstsein
  • Leumundszeugnis

Magunkról

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.