RAKTÁROS & VILLANYSZERELŐ

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
RAKTÁROS & VILLANYSZERELŐ állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOVILL-0717

Szeretnél raktárosként dolgozni és értesz a villanyszereléshez?
Ha értesz a villanyszereléshez és szereted a kihívásokat, szeretnél nagyon szép design lámpákat felszerelni változatos szép helyekre, akkor téged keresünk. Megbízónk világítástechnikával és design lámpák kereskedelmével foglalkozik. Cégük dinamikusan fejlődik és az egyik piacvezető a területén.
Csapatukba keresünk most raktáros/kiszállító munkatársat, aki ért a villanyszereléshez is. Csak olyan személy jelentkezését várjuk, aki mindkettőhöz ért.

FELADATOK:
  •  Beérkező árú (lámpatestek és fényforrások) átvétele és szétválogatása
  •  Kész rendelések kiszállítása
  •  Raktár tisztán és rendben tartása
  •  Design lámpatestek felszerelése ügyfeleknél
  •  A bemutatóteremben a lámpatestek fel és leszerelése
  •  Lámpatestek garanciális szerelése ügyfeleknél
  •  Évente egyszer leltár vezetése
  •  Kiszállítások intézése/ kiszállítás
  •  Szerelési anyagok beszerzése
  •   Villanyszerelés (csak lámpatestek felszerelése, nincs falvésés)

ELVÁRÁSOK:
  •     Minimum 1-3 éves raktárosi és kiszállítás területen szerzett tapasztalat
  •     B kategóriás vezetői engedély
  •     Villanyszerelői végzettség és legalább 1-2 év gyakorlat
  •     Határozott, rugalmas személyiség
  •     Precíz és önálló munkavégzés
  •     Rendszerető
  •     Precízen és tisztán tudjon lámpákat felszerelni (fehér kesztyűben tudjon szerelni)
  •     Gyors munkavégzés
  •     Excel felhasználói szintű használata
  •     Jó és határozott kommunikációs készség

ELŐNYÖK:
  •     Világítástechnika területen szerzett raktárosi tapasztalat
  •     Design és nagy értékű lámpák felszerelésében szerzett tapasztalat
  •     Gyakorlott villanyszerelő
  •     LED-es lámpatestek ismerete

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:
  •     Versenyképes jövedelem, fix + teljesítményarányos díjazás
  •     Képzések, elismerés, fejlődési lehetőség
  •     Laptop

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 1062 Andrássy út 99.

MUNKAIDŐ: Teljes munkaidő

Amennyiben pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá.

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu