RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR állás Gyál, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTORAKA-0619

Osztrák tulajdonban lévő megbízónk, gyáli logisztikai központba, azonnali munkakezdéssel, határozatlan időre munkatársat keres az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • Bevételezési, tárolási, kiszállítási folyamatok könyvelése
  • Kapcsolattartás a szolgáltató cégekkel, adatok, visszajelzések szolgáltatása részükre
  • Napi problémák kezelése és megoldása
  • Termékek be-, illetve kikönyvelése SAP-ban
  • A fizikai, valamint rendszerben található készlet felügyelete, eltérések esetén javítása
  • Heti, havi riportok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Projektekben a raktári funkció képviselete

Elvárások:
  • Legalább érettségi
  • Angol nyelv középfokú ismerete (beszállítókkal, kollégákkal folyamatos kapcsolattartás)
  • Excel/PowerPoint haladó szintű ismerete
  • Csapatjátékos attitűd
  • Problémamegoldó képesség

Előnyök:
  • Raktári operációs, illetve adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit leendő munkáltatója kínál:
  • Fix bérezés
  • Kedvező munkakörülmények
  • Céges busz

Munkavégzés helye:
  • Gyál, Prologis Park

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu