projektmenedzser

projektmenedzser állás Miskolc, Észak-Magyarországi Régió Magyarország
BAY ZOLTÁN ALKALMAZOTT KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete, amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és kutatás-fejlesztési szolgáltatások nyújtása, miskolci telephelyen történő munkavégzésre munkatársat keres

munkakörbe.

A munkavégzés helye: Miskolc.

Feladatok és felelősség:

  • hazai és nemzetközi projektek teljes körű koordinálása, pályázati projektmenedzsmentje,
  • hazai és nemzetközi projektek dokumentálási feladatainak ellátása (adminisztratív) és javaslattétel a folyamatok fejlesztésére
  • hazai és nemzetközi projektek hatáskörének, céljának és teljesítésének meghatározása együttműködve a projektek szakmai vezetőivel,
  • kapcsolattartás a konzorciumi és egyéb partnerekkel és a támogatóval,az elért eredmények nyomon követése és riportolása,
  • változások azonnali kezelése, kockázatok azonosítása és vészhelyzeti tervek kidolgozása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági vagy műszaki területen,
  • legalább 2 év projektvezetési vagy projektmenedzsment tapasztalat,
  • legalább 1 év pályázati tapasztalat (pl. GINOP, GOP, TÁMOP, stb.),
  • tárgyalóképes szintű aktív angol nyelvtudás,
  • MS Office és MS Project készség szintű ismerete,
  • magas szintű problémaértő-és megoldó képesség,
  • igény és nyitottság a szakmai fejlődésre,
  • proaktív, rendszerszemléletű gondolkodásmód.

Szakmai előnyt jelent:

  • megszerzett projektmenedzseri minősítés (PMP, IPMA),
  • K+F projektekben szerzett tapasztalat,
  • nemzetközi projektek menedzselésében szerzett tapasztalat (FP7, H2020, Interreg, CE2020),
  • kontrolling tapasztalat,
  • közbeszerzési folyamatokban szerzett jártasság,
  • kisebb csoportok irányításában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kihívást jelentő K+F projektekben való részvétel,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát: szakmai önéletrajzát magyar nyelven, valamint magyar nyelvű motivációs levelét az alábbi címre küldje 2017. szeptember 20-ig az alábbi e-mail címre: allas1@bayzoltan.hu. Kérjük, elektronikus levele tárgy sorában legyen szíves feltüntetni a megpályázott munkakör elnevezését.