Projektgazda (gáz)

Az E.ON Közép-dunántúli Gázhálózati Zrt. keres projektgazda munkatársat 3 éves határozott időre, kaposvári vagy siófoki munkavégzéssel

Feladatok

  • Ajánlatkészítés fogyasztói igénybejelentésre
  • Hálózatfejlesztési koncepcióval összhangban a tervezést megelőző és tervezés közbeni felmérések, egyeztetések lebonyolítása
  • Beruházási munkákhoz ajánlatkérés előkészítése, átadása a logisztika részére, részvétel a pályázatok elbírálásában
  • A beruházások előkészítésével, teljesítésével kapcsolatos jelentések, adatszolgáltatások összeállítása
  • Szerződéskötés előkészítése, projektnyitások kérése
  • Tervzsűrin közreműködés
  • Műszaki ellenőri részfeladatok elvégzése
  • Beruházási projektekben projektvezetői feladatok teljesítése
  • Műszaki átadás-átvételi eljárás lebonyolítása
  • Projektzárásokban történő közreműködés
  • Hálózattal kapcsolatos adatkezelés, adatszolgáltatás, éves terv készültségi adatainak vezetése, nyomonkövetés

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú szakképesítés (gépész, épületgépész, mélyépítő)
  • Műszaki szakképzettség a 12/2004. (II. 13.) GKM rendelet szerint
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Előny: műszaki ellenőri tanfolyam a 12/2004. (II. 13.) GKM rendelet szerint
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata és előny az SAP modulok használata
  • B kategóriás jogosítvány

Információ

Referencia kód: 83481 Szerződés típusa: Határozott idejű Munkaidő: Teljes munkaidõs
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Közép-dunántúli Gázhálózati Zrt.

Az E.ON Közép-dunántúli Gázhálózati Zrt. fő tevékenysége a gázszolgáltatás. Az ország első vezetékes gázszolgáltatójaként 1950-ben alakult meg, akkor még Nagykanizsai Földgázüzem néven. Az E.ON Közép-dunántúli Gázhálózati Zrt. Zala, Somogy és Veszprém megyében 445 településen áll ügyfelei rendelkezésére. Fő tevékenysége a vezetékes földgázszolgáltatás, valamint az ehhez szükséges hálózatok, berendezések üzemeltetése és fejlesztése. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégzése.