Projekt- és portfoliómenedzsme...

E.ON

Az E.ON Hungária Zrt. motivált munkatársat keres az alábbi munkakörbe budapesti munkavégzéssel:

Projekt- és portfoliómenedzsment szakértő

Feladatok

  • Részvétel az agilis működés kialakításában mind a projektek, mind a portfolió vonatkozásában
  • Program alapú működés folyamatos fejlesztése, finomhangolása
  • Programvezetők szakmai támogatása

  • Projektvezetők szakmai támogatása, módszertani és folyamati oktatása, mentorálása
  • Projektkultúra elterjedésének támogatása a vállalaton belül
  • A projekt- és portfoliómenedzsmenthez kapcsolódó folyamatok és szabályok folyamatos fejlesztése
  • Projekt- és portfoliómenedzsment eszközrendszerének fejlesztése, hatékonyság növelés
  • Projekt portfolió tervezés, monitoring és kiegyensúlyozás, újratervezés
  • Projektek validálása, rendszeres monitoringja, státuszoltatása
  • A projektek erőforrástervezésének és az újratervezés hatékonyságának javítása
  • Projektvezetők kinevezésének szakmai támogatása
  • Szükség esetén projektvezetés

Elvárások

  • PMI módszertan ismerete
  • Agilis módszertan ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Önállóság, proaktivitás
  • Változások kezdeményezése
  • Összefüggések kezelése
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Információ

Referencia kód: 78043 Szerződés típusa: Állandó
Online jelentkezés

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességû pályázók jelentkezését is várjuk.

E.ON

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelek részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein.

E.ON Hungária Zrt.

Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.