PPC SPECIALISTA

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
PPC SPECIALISTA állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTPPCSP-0619

Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most, több éves PPC területen szerzett tapasztalattal rendelkező szakembert komplex kampányok kezelésére a következő pozícióba:

Feladatok:

  • PPC kampányok menedzselése, stratégia tervezés és megvalósítás médiatervező csapattal való szoros együttműködés
  • PPC terület önálló felügyelete
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal nemzetközi trendek folyamatos figyelése és prezentálása (monitoring) online/közösségi média stratégiák kialakításában való aktív szerepvállalás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség megléte
  • legalább 3 éves tapasztalat PPC kampányok menedzselésében ((Facebook, AdWords)
  • jó angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • képesség az önálló munkavégzésre

Előnyök:

  • Programmatic buying ismeret
  • Gemius ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbér, céges telefon, laptop és utazás támogatás várja az új szakembert.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon weblapunkon keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Keresőmarketing/Keresőoptimalizálás
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Elemző/Statisztikus/Adatbányász

Pozíciószint:

  • Specialista

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu