Pénzügyi csoportvezető

Pénzügyi csoportvezető állás Kaposvár, Dél-Dunántúli Régió Magyarország
Gravoform

A Gravoform Kft.

pozícióba munkatársat keres.

  • Magabiztosan mozog a pénzügy; a számok, adók és statisztikák világában?
  • Előre eltervezi maga körül a dolgokat, és ellenőrzése alatt tartja az eseményeket?
  • Magabiztosan irányítja mások munkáját?
  • Képes az információkat gyorsan rendszerezni?
  • Szeret és tud egyszerre több dolgot csinálni, gyorsan változó elvárások és körülmények között?
  • Simán veszi az akadályt, ha váratlanul, az utolsó pillanatban változtatni kell a kidolgozott terveken?

Milyen feladatokat kínálunk Önnek?

  • Pénzügyi operatív feladatok megvalósítása
  • Pénzügyi csoport vezetése
  • Kapcsolattartás és kapcsolatok ápolása
  • Beszámolás és riportolás
  • Új szakmai (és emberi) tapasztalatok szerzése

Mit kérünk ezért cserébe?

  • Legyen kiváló csapatvezető
  • Nagyfokú önállóságot a csoportvezetésben
  • Rendelkezzen versenyelőnnyel, legalább 3 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalattal
  • Fejlett kommunikációs képességet
  • Magas szintű konfliktuskezelő készséget, segítőkész hozzáállást
  • Rendszerszemléletet
  • Eredmény orientációt és nagyfokú munkabírást
  • Előny jelent, ha rendelkezik felsőfokú végzettséggel

Munkavégzés helye: Kaposvár

E-mail: allas_mon@gravoform.hu