Pénzügyi Ügyintéző

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Pénzügyi Ügyintéző állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

A magyar piacon 1998 óta meghatározó számítástechnikai és fotókereskedelmi vállalatcsoportunk pénzügyi csapatába rátermett és felkészült munkatársat keres

pozícióba.

Főbb Feladatok:

  • A vevői, a banki és a beszállítói számlák könyvelése
  • A zárásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • A társasági jelentési rendszerhez szükséges háttéranyagok elkészítése
  • Statisztikák elkészítése, beadása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Képesített könyvelői képesítés
  • 3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség
  • MS Office alapos ismerete

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Hardver ismeretek
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Valamilyen vállalat irányítási szoftver ismerete (pl. SAP)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
  • Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Munkavégzés helye:

1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Pénzügyi Ügyintéző)