Operátor - Járműgyártás, Jármű...

Operátor - Járműgyártás, Járműösszeszerelés (GYDM11152) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Operátor - Járműgyártás, Járműösszeszerelés

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Tiszta, modern gyár? Minőségi munkaeszközök? Önjáró padló? Monitor minden munkaállomáson? Tervezhető munkabeosztás? IGEN! Ez az Audi Hungaria Járműgyára. Mert nekünk fontos, hogy prémium termékeinkhez méltó környezetben, folyamatosan fejlődő, világszínvonalú gyárban dolgozhassanak kollégáink.

Feladatok

  • Járműalkatrészek-karosszéria elemek sori kereteken belül történő összeszerelése
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a szerelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség előny
  • Gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Precizitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Hajlandóság több műszakos munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • Részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat