Online értékesítési szakértő

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Online értékesítési szakértő állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Kiemelkedő munkáltatói márkaépítésének köszönhetően kétszeres Employer Branding Award díjas a Generali Biztosító!

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, vállalatunk
a

Generali Biztosító Zrt.

Ügyfélkapcsolati és Állománykezelési Igazgatósága

munkatársat keres.

Feladatok:

A vállalat online értékesítési és értékesítés támogatói tevékenységének menedzselése és fejlesztése:

  • A felhasználói élmény és konverzió növelés képviselete az online értékesítési funkciók (online biztosításkötés, lead szerzés, multi channel értékesítés támogatás) fejlesztése, módosítása és az új funkciók létrehozása során
  • Igények specifikálása a UX tervezői és IT fejlesztői területek felé, tesztelés, hibák bejelentése
  • Lead szerző és biztosítás közvetítői funkciók alkalmazás gazdai feladatainak ellátása: az alkalmazások paraméterezése, rendszeres tesztelése, hibajelzések kivizsgálása, dokumentációk napra készen tartása
  • Részvétel az online kreatív, display és eDM kampányok tervezésében és hatékonyság elemzésében
  • PPC kampányok önálló tervezése, szerkesztése, optimalizálása és hatékonyság elemzése
  • Az online értékesítési és értékesítés támogatói tevékenységek mérőrendszerének fejlesztése és teljes körű üzemeltetése, rendszeres és eseti riportok és kampány elemzések készítése
  • Konkurencia- és best practice elemzések készítése, részvétel szakmai konferenciákon, a vállalat belső dolgozóinak szakértői támogatása online értékesítési kérdésekben
  • Aktív, napi szintű együttműködés az ügyfélkapcsolati, üzleti, marketing és IT területekkel, valamint a vállalat nemzetközi szervezeteivel

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi diploma (szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3 év online értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság a kapcsolódó részterületek munkájában és a velük való együttműködésben (webfejlesztés, termékfejlesztés, marketing, grafikai kivitelezés, kreatív szövegírás), munkájuk széleskörű ismerete
  • Stabil biztosítás szakmai alapismeretek
  • Online trendek és technológiák magas fokú ismerete, követése, mobil alkalmazások és online szolgáltatások aktív használata
  • Online statisztikai rendszerek és PPC kampány management eszközök szakértő szintű ismerete
  • Kiváló együttműködő és problémamegoldó képesség, pozitív attitűd, proaktivitás
  • Megbízhatóság, precizitás, felelősség vállalás

Előny:

  • Pénzügyi szolgáltatások online értékesítése területén szerzett tapasztalat
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Projekt vezetői tapasztalat
  • Nagyvállalati üzleti folyamatok és feladat management eszközök ismerete

Amit kínálunk:

  • Modern, vonzó, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • Stabil vállalati háttér
  • Sokszínű, változatos munka
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Együttműködő, dinamikus csapat, közösségi értékek
  • Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű szakmai tapasztalatszerzés
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: az job74096@generali.terminal.lensa.hu e-mail címre küldött, a bérigény és a munkakör pontos megnevezésével ellátott önéletrajzzal.

Önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Generali Biztosító Zrt. (székhelye: 1066 Budapest, Teréz körút 42-44.) kezelje abból a célból, hogy az Ön végzettségének és érdeklődési körének leginkább megfelelő álláslehetőségről értesítse, Önnel időpontot egyeztessen, továbbá abból a célból is, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján. Hozzájárulásának a visszavonását követően Társaságunk a fenti célból Önt nem keresi meg a továbbiakban.
Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben (a továbbiakban: Infotv.) előírt kötelezettségünknek megfelelően tájékoztatjuk, hogy az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amely hozzájárulást Ön az önéletrajzának a fenti címre történő megküldésével adja meg. Az adatok kezelésére, feldolgozására Társaságunk, a Generali Biztosító Zrt. jogosult. Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzának adatait, annak teljes tartalmát bizalmasan kezeljük, harmadik személynek az Ön tudta és beleegyezése nélkül információt nem szolgáltatunk ki Önről, azokat kizárólag Társaságunk emberi erőforrás osztályának a munkatársai, valamint az esetleges álláslehetőséggel kapcsolatban érintett vezetői ismerhetik meg.
Ön bármikor tájékoztatást kérhet személyes adatainak a kezeléséről, továbbá kérheti személyes adatainak helyesbítését, zárolását, törlését. Mindezeken túlmenően, Ön tiltakozhat személyes adatainak a kezelése ellen, illetve jogainak a megsértése esetén Ön jogosult bírósághoz fordulni, illetve a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság felé bejelentéssel élni.
Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Ön adatait az Infotv. 6.§ (5) bekezdése alapján, esetleges jogos érdekének az érvényesítése céljából, a magyar polgári jog szabályai szerinti általános elévülési időn belül (5 évig) kezeli. Az ötödik év elteltével az Ön adatait adatbázisunkból véglegesen és visszavonhatatlanul töröljük.