Német nyelvtudással és C kateg...

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Német nyelvtudással és C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, áruszállító munkatársat állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

A húsz éves múlttal rendelkező, friss és fagyasztott termékekkel foglalkozó Matusz-Vad Zrt.

német nyelvtudással és C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező, áruszállító munkatársat

keres, győri központból történő munkavégzésre.

Elvárások:

  • középszintű, kommunikációképes német nyelvtudás
  • áruterítői tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány
  • kikérhető erkölcsi bizonyítvány
  • középfokú végzettség
  • győri, vagy Győr környéki lakóhely
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó tájékozódó képesség

Előnyt jelent:

  • ausztriai helyismeret
  • élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
  • alapfokú műszaki ismeretek
  • GKI kártya

Feladatok:

  • áruszállítás Magyarország és Ausztria területén
  • reklamációkezelés
  • nem slepptúrás kiszállítás
  • értékesítés támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.