MUNKAVÉDELMI MEGBÍZOTT

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
MUNKAVÉDELMI MEGBÍZOTT állás Halásztelek, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

MSTOMUNK-0217

Megbízónk autóipari műanyag fröccsöntött alkatrészek gyártásával, összeszerelésével, valamint szerszámgyártással és tervezéssel foglalkozik.
Csapatukba keresünk új kollégát

munkakörbe.

Feladatok:
  • A munkavédelmi-és tűzvédelmi feladatok végrehajtásának biztosítása, vonatkozó jogszabályoknak, szabványoknak, vállalati előírásoknak megfelelően
  • Munkavédelmi-és tűzvédelmi tevékenységek tervezése, szervezése, irányítása
  • Munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos nyilvántartások, dokumentációk készítése, vezetése, karbantartása pl.: tűzoltó berendezések, tűzjelzők, függesztékek stb.
  • Kapcsolattartás a foglalkozás egészségügyi szolgálattal és az illetékes hatóságokkal
  • A biztonságos és egészséges munkakörülmények megteremtésében való közreműködés (veszélyforrások feltárása és javaslatok tétele annak megszüntetésére)
  • Munkavédelemmel kapcsolatos munkatervek, keretprogramok elkészítése és nyomon követése
  • Megelőző egészség- és munkavédelmi programok és projektek kidolgozása, végrehajtása
  • Oktatási terv kidolgozása, munkavállalók oktatása
  • Időszakos, előzetes és ismétlődő munka alkalmassági vizsgálatok tartása
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálásában való részvétel, javító-és megelőző intézkedések kidolgozása
  • Részvétel munkabiztonsági, valamint tűzvédelmi ellenőrzésekben
  • A termelési terület folyamatos munkavédelmi felülvizsgálata
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség, diploma
  • Tűzvédelmi előadó képesítés
  • 1-3 év HS/munkabiztonság területén, gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség
Előny:
  • Emelőgép ügyintéző végzettség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu