Moduláris termelést támogató I...

Moduláris termelést támogató IT projektvezető (GYDM11467) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Moduláris termelést támogató IT projektvezető

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az Audi Hungaria szerves részeként működő Információmenedzsment felel az üzleti folyamatokat támogató IT megoldások bevezetéséért és azok stabil, minőségi működéséért.

Az Információmenedzsmenten belül működő, a Motorgyártást támogató osztály feladata a termelési-, logisztikai- és minőségbiztosítási rendszerek fejlesztésének projektkoordinációja. Továbbá feladata a különböző megoldások tervezése, fejlesztése és bevezetése, az egyes szakterületek szakmai támogatása és a különböző motorgyári rendszerek, alkalmazások üzemeltetése, fókuszban a jövőbe mutató moduláris termelés támogatása az újonnan épülő elektromotor gyárban.

Feladatok

  • Termelési-, logisztikai- és minőségbiztosítási rendszerek tervezése, architektúra egyeztetése és bevezetése
  • A támogatott szakterületeknél felmerülő különböző igények felmérése/koordinációja
  • IT projektek vezetése
  • Szakterületeknek és társterületeknek IT témákban szakmai illetve folyamat tanácsadás és támogatás
  • Integrációs feladatok ellátása a többi IT szakterülettel
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a megbízóval, az érintett társterületekkel és beszállítókkal
  • Részvétel IT folyamatok kialakításában, dokumentálásában, támogatásában
  • Együttműködés a VW/Audi konszern IT szakterületeivel
  • Részvétel VW/Audi Konszernprojektekben

Elvárások

  • Egyetemi és/vagy főiskolai végzettség
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Standard IT ERP és MES rendszerek ismerete (Pl. SAP)
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Matematikai és analitikai irányultság
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • IT trendek ismerete
  • Algoritmusok és mesterséges intelligencia iránti érdeklődés illetve moduláris gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Megbízhatóság, stressztűrés
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, nyitottság nemzetközi kapcsolatokra
  • Képesség csapatmunkára, csapatmunka koordinálására és önálló munkavégzés

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat