Marketing asszisztens

Marketing asszisztens állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Saját területén piacvezető, medikai eszköz fejlesztéssel és gyártással foglalkozó cég várja

marketing asszisztens

munkakörbe pályázók jelentkezését.

Feladatok:

  • A cég online platformjainak kezelése (facebook, linkedin, wikipedia, weboldal karbantartás, aktualizálás, fejlesztés)
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel (grafikusok, nyomdák, webfejlesztő cégek, stb.)
  • A cég marketing megjelenéseivel kapcsolatos feladatok ellátása (prospektusok, szórólapok, repi anyagok beszerzése, szerkesztése)
  • Konferenciaszervezés és azon aktív részvétel itthon és külföldön egyaránt
  • Statisztikák, elmezések készítése
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése, kezelése
  • Piackutatás, versenytársak feltérképezése
  • Külföldi disztríbútorok munkájának támogatása
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Kreativitás, precizitás
  • Excel, Word felhasználói szintű ismeretek

Előny:

  • Egyéb nyelv ismeret (német, olasz, japán, spanyol,…)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Kérjük, küldje el önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével - a 06-23-555-515 faxszámra, vagy az oncotherm@oncotherm.org e-mail címre.