Marketing és PR Menedz

Bárki mondhatja, hogy hangosabban, jobban, másképpen. Nekünk, a JOHN REED-nél a fitnesz a mindenünk és szeretjük a jó zenét. Ezért ötvözzük a sportot, a zenét és a design-t egymással és ledöntjük a hagyományos edzés határait. Nálunk a fitnesz nem csak a tiszta alakformálásról szól, hanem egy új mozgásforma zenéje. A hangsúly a másképpen van. A JOHN REED eddig soha nem tapasztalt stúdió környezetben egyesíti a sportot és a motivációt, amelyek a Fitnesz Királyává tesznek. Támogass minket, hogy az edzéseket egy új szintre vihessük.

Feladataid

  • PR ötletek és projektek koncepciója és megvalósítása a szokásostól eltérően is
  • Sajtóanyagok összeállítása, sajtóközlemények és PR szövegek írása
  • Különböző médiákkal való kapcsolattartás a sport, életmód, design és zene területén, és újabb kapcsolatok kialakítása
  • Szoros együttműködésben a berlini központtal marketing aktivitás (klasszikus és digitális média) tervezése és megvalósítása
  • Beszámoló és elemzés készítése a marketing stratégiákról és projektekről
  • Rendszeres értékelések készítése, valamint a nyomtatott és online médiák figyelemmel kísérése
  • Kreatív szerkesztőségi anyagok, célcsoportoknak megfelelő tartalmak összeállítása a Közösségi Médiák oldalalaira, reklámok elhelyezése
  • Helyi vállalatok beszervezése a céges fitnesz programunkhoz
  • Kapcsolatok kiépítése és kapcsolattartás a fontos terjesztőkkel és a befolyásos emberekkel
  • Kisebb, helyi események tervezése, szervezése
  • Szükség esetén a stúdióban való kisegítés, szórólapok osztás

Elvárásaink

  • Egyetemi végzettség kommunikáció és közgazdaság területén (szakirány: marketing)
  • PR tapasztalat - ideális esetben az ügynökség és vállalkozás területén
  • Sok éves tapasztalat a marketing és/vagy a médiatervezés területén
  • Különböző médiákkal való kapcsolati háló az életmód, sport és gazdaság területén, valamint helyi napi sajtóval
  • Érdeklődés a közösségi médiák és a digitális témák iránt
  • Együttes gondolkodás, elemzői képesség és strukturált munkavégzés
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség (német és cseh magyar nyelven)
  • Tárgyalóképes német és magyar nyelvtudás
  • Pozitív és nyitott fellépés média képviselőkkel, elnökökkel és kollégákkal szemben
  • Készség egy dinamikus csapatban való munkára

Amit kínálunk

  • Egy elkötelezett, motivált csapat vár rád
  • Légy önmagad! - Nálunk nincsen dresscode
  • Felelősségteljes feladatok és személyes karrier lehetőségek
  • Ingyenes tagság egész Európában a McFIT stúdiókba és a High5 edzőtermekbe
  • Izgalmas céges és csapatprogramok várnak rád

A McFIT Global Group GmbH egyedülálló vállalati kultúrát kínál neked, ahol a személyiségnek helye van: Az embereket embereknek tekintjük és nem munkaforrásnak. Támogatunk és segítünk. Ha tehetséges vagy és passzolsz hozzánk, akkor megkapod azokat a lehetőségeket és kihívásokat, amiket eddig kerestél. Kíváncsian várjuk, hogy megismerhessünk.

Küldd el megnyerő motivációs leveledet és önéletrajzodat német nyelven a pozíció és fizetési igény megadásával, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, az alábbi címre jobs@mcfit.com

Head Office Ungarn | Bajcsy-Zsilinszky út 48 | 1054 Budapest

www.johnreed.fitness/hu