Műszaki munkatárs

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Műszaki munkatárs állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
Ökumenikus Segélyszervezet

Az Ökumenikus Segélyszervezet állást hirdet

műszaki munkatárs

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A foglalkoztatás időtartama: Határozott idejű munkaviszony, 1 évre szóló munkaszerződéssel, mely hosszabbítható (3 hónap próbaidő kikötésével)

Munkavégzés helye: 1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 64.

Feladatok:

  • magasépítési fejlesztések előkészítése, tervezési és kivitelezési munkák műszaki koordinációja
  • szerződések előkészítése, adminisztratív feladatok ellátása
  • ajánlati kiírások készítése, kiértékelésében való részvétel, költségvetés készítése
  • rendszeres kapcsolattartás az érintett tervezőkkel, kivitelezőkkel, hatóságokkal
  • kooperációk, egyeztetések megszervezése, levezetése, dokumentálása
  • projektek szakmai (műszaki) megvalósításának nyomon követése, ellenőrzése és irányítása
  • támogató szervezetek által elvárt műszaki dokumentációk összeállítása
  • engedélyezési eljárások ügyintézése
  • a szakterületet támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése
  • a szakterülethez kapcsolódó hatályos jogszabályok, rendeletek, előírások ismerete és alkalmazása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • kivitelezésben és/vagy tervezésben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • magas szintű MS Office ismeretek
  • önállóság, megbízhatóság, precizitás, együttműködő készség
  • rugalmas személyiség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny:

  • több éves tapasztalat Európai Uniós projektek végrehajtásában
  • építész- vagy építőmérnök végzettség

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • A motivációs levélben kérjük a bérigény megjelölését!

A munkakör betölthetőségének időpontja:
2017. november

A jelentkezés benyújtásának határideje:
2017.10.31.

Jelentkezés módja: A következő e-mail címre várjuk: hr@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „műszaki munkatárs” megjelölésével.