Módszerfejlesztés beágyazott r...

Módszerfejlesztés beágyazott rendszerek méréstechnikai pontosságának meghatározására (gyakornok) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Módszerfejlesztés beágyazott rendszerek méréstechnikai pontosságának meghatározására (gyakornok)

Főbb feladatok:

  • A beágyazott rendszerek tesztelési típusainak megismerése
  • Biztonságkritikus beágyazott rendszerek tesztkörnyezetének megismerése
  • Tesztkörnyezetek mérési elemeinek megismerése
  • Méréstechnikai pontosság meghatározási módszerek elemzése
  • Aktív és passzív mérési elemek mérési pontosságának meghatározása
  • Egy konkrét beágyazott rendszer tesztelési típusra mérési elrendezés tervezése
  • A mérési környezet pontossági rátájának illesztése a mérési célhoz
  • Beágyazott teszt kód készítése
  • Mérés végrehajtása
  • Eredmények értékelése
  • Mérési elrendezések mérési pontosságának osztályozási rendszerének létrehozása

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Villamosmérnöki/informatikai/fizikusi tanulmányok
  • Angol nyelvtudás
  • C programnyelv ismerete
  • Önálló munkavégzésre való készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Beágyazott (hardver közeli) programozási ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • A feladatot a Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft. budapesti telephelyén kell végezni ahol a cég a szükséges hardver- és szoftverkörnyezetet biztosítja.
JW!ID:[1606210090021001]

Megpályázom

Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu