Mérnökségi asszisztens

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Mérnökségi asszisztens állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
fémalk

Jó állást,vonzó munkahelyet keresel?

Légy része te is ennek a valódi magyar sikertörténetnek és jelentkezz hozzánk!

FELADATOK:

  • Vállalatirányitási rendszerben való adminisztráció, adatrögzítés
  • Dokumentációk kezelése
  • Statisztikák kimutatások készítése
  • Rendelések rögzítése, után követése
  • Általános, a fejlesztési osztályhoz köthető adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Társosztályokkal napi szintű kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office programok ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság
  • Műszaki ismeret előnyt jelent

    AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Széleskörű képzési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület