MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK

MÉRÉSTECHNIKAI MÉRNÖK állás Székesfehérvár, Közép-Dunántúli Régió Magyarország

A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban.

A cégcsoport több mint 5000 főt foglalkoztató magyarországi vállalata autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozik. Termékei között találhatóak különböző rendszervezérlő egységek, illetve a közös nyomócsöves rendszer elemei.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. keres székesfehérvári csapatába

munkatársat.

FELADATOK:

  • A mérési folyamatok mérési bizonytalanságának kiértékelése, nyomon követése, javítása
  • Részvétel mérési eljárások, mérőprogramok (mérési tervek) készítésében
  • A mérő területen felmerülő rendellenességek kivizsgálása, kezelése, ellenintézkedések megvalósítása
  • Egyedi mérések, tesztmérések végrehajtása
  • Műszaki dokumentációk, pótalkatrész rajzok, befogó rajzok késztése, frissítése, Szükség szerint alkatrészek tervezése
  • Szerviztevékenység, külső munkák rendelése, nyomon követése
  • Közreműködés etalonok kezelésében. Kalibrálási időköz nyomon követése, kalibráltatás, kapcsolattartás az érintett osztályokkal, ill. beszállítókkal
  • A mérőszobában dolgozó munkatársak oktatása a szakterületébe tartózó témakörökben

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök)
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Excel haladó; Power Point felhasználói szint; Tervező programok (AutoCad, Solidworks)
  • Precizitás, felelősségtudat, kreativitás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
  • Féléves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: 23@jpt.hu