Logisztikai folyamattervező - ...

Logisztikai folyamattervező - Tengerentúli kiszállítások (GYDM10506) állás Győr, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Logisztikai folyamattervező - Tengerentúli kiszállítások

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A CKD/OT logisztika az Audi Hungaria tengeren túli vevőit látja el motorokkal és motorkomponensekkel. Fő profilja ezen termékek beszerzése, becsomagolása és a vevőhöz - megfelelő időben és tökéletes minőségben - történő eljuttatása.

Feladatok

  • Alkatrészek diszpozíciója, beérkezésének felügyelete a beszállítóktól, programtervezés
  • Közvetlen fuvarok, repülőgépes szállítások megrendelése
  • Szűk keresztmetszetű, illetve túlszállított alkatrészek feldolgozása, a logisztikai költségek optimalizálása
  • Napi kapcsolattartás tengeren túli vevőkkel
  • Készletezés, készletgazdálkodás, készletcél meghatározása, betartatása
  • Beszállítói reklamációs folyamat üzemeltetése
  • A terület fejlesztéseiben, projektekben való részvétel (pl.: új vevő felépítése)

Elvárások

  • Műszaki vagy logisztikai felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
  • Minimum 2 éves tapasztalat releváns szakmai környezetben
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség, analitikus, komplex gondolkodás
  • Jó kommunikációs- és szervező készség
  • Kezdeményezőkészség, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Projektmunkában szerzett jártasság
  • MS Office (Excel, Power Point, Word), SAP ismerete

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat