Leltárszoftver fejlesztése

Leltárszoftver fejlesztése állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Főbb feladatok:

  • A jelenlegi nyilvántartó rendszer alapvető feladatainak megismerése.
  • A kifejlesztendő nyilvántartó rendszerrel szembeni igények összegyűjtése.
  • Az eszközök automatikus azonosítását lehetővé tevő eszközök összehasonlító elemzése technológiai és gazdaságossági szempontból, javaslattétel a megfelelő eszközök kiválasztására.
  • A követelményeknek megfelelő nyilvántartó szoftver tervezése.
  • Az egyes modulok és azok interfészeinek megtervezése.
  • Az egyes modulok implementálása és fejlesztői tesztelése.
  • Dokumentáció elkészítése.
  • A rendszer bevezetésének támogatása.

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Informatikai/műszaki felsőfokú tanulmányok (nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony).
  • Szoftvertervezési ismeretek (UML).
  • Adatbázis tervezési ismeretek.
  • Java programnyelv ismerete.
  • Önállóság.
  • Kreativitás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Webes fejlesztési tapasztalat.
  • MS SQL Server ismerete.
JW!ID:[1603300090021003]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu