Kontrolling gyakornok (Budapes...

Kontrolling gyakornok (Budapest) állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország
itsh

Kontrolling gyakornok (Budapest)

Állásazonosító:
65015_HU_2
Vállalat:
IT Services Hungary
Helyszín:
Magyarország
Karrierszint:
Hallgató
Szerződés típusa:
Diákmunka
Jelentkezési határidő:
2018-04-12
Szakmai tapasztalat:
Nincs
Szükséges nyelvismeret:
angol

Feladat

  • Kontrolling csapat támogatása; operatív, adminisztratív tevékenységek elvégzése
  • Standard riportok készítése
  • Adott ágazatok kontrolling folyamatainak támogatása
  • Rendszer és adatbázis karbantartás
  • Egyéb ad-hoc feladatokban való részvétel

Profil

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (felsőfokú tanulmányok gazdasági/pénzügyi területen, kontrolling érdeklődés) még legalább egy évig
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább heti 20 óra vállalása
  • MS Office, különösen MS Excel erős ismerete (SQL-ismeret előnyt jelent)
  • Jó analitikus készség, logikus gondolkodás
  • Gyors észjárás
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Pályázz most

Magunkról

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.