SALES MANAGER (Nyomdaipar)

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
SALES MANAGER (Nyomdaipar) állás Országos

MSTNYOMD-0001

Olyan NYOMDAIPARI értékesítő, aki újabb kihívást keres?
Talán motiválják egy piacvezető vállalat által kínált sikerélmények?
Szívesen adná a nevét egy elismert márkához?
Ha magára ismert, pályázza meg a pozíciót!

Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül más 9 országban képviselteti magát.
Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.
Ofszetnyomdagépeket is magába foglaló felszerelésük minden lehetőséget biztosít az egyszerű fekete-fehér brosúráktól egészen a magas minőségű, kasírozott 8 színes nyomtatásig. A könyvkötészeti továbbfeldolgozáshoz szükséges technikai eszközökkel kiegészülve profitálhatnak a vevők egy mindenre kiterjedő termelésből, mely nem hagyja figyelmen kívül a legapróbb kérést sem.
Ügyfeleik között számos hazai és külföldi VILÁGCÉG is szerepel.

A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója.

Csapatuk folyamatosan bővül, ezért keresünk számukra nyomdaipari értékesítésben tapasztalt kollégát, aki hazánkban és később Ausztriában KIÉPÍTI az üzletágat.

A pozíció megnevezése:

SALES MANAGER

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, üzletfejlesztés,
  • Ügyfelek esetleges problémáinak a megoldása,
  • Éves szerződések előkészítése, letárgyalása, megvalósítása, nyomonkövetése,
  • Forgalmi-, aktivitás- és költségtervek készítése,
  • Értékesítési terv kidolgozása éves szinten,
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése,
  • Piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség,
  • Legalább 5 - 7 év tapasztalat NYOMDAIPARI vagy PAPÍR CSOMAGOLÓANYAG termékek értékesítésében,
  • Tapasztalat üzletfejlesztésben,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete ÉS német nyelv legalább alapszintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés;
  • Jutalék rendszer;
  • Vállalati gépkocsi;
  • Motiváló, szakmai fejlődést biztosító környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Országos

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint
  • és
  • Német Alapfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

GYORS, EGYSZERŰ JELENTKEZÉS

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu