Kereskedelmi Ügyintéző

Munkaadó követéseAz Ön adataihoz hozzáférhetnek a munkaadók.Követett munkaadóMentésTovábbítás e-mailbenMegosztásÁlláshirdetés jelentése
Kereskedelmi Ügyintéző állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

A magyar piacon 1998 óta meghatározó számítástechnikai és fotókereskedelmi vállalatcsoportunk értékesítési csapatába rátermett és felkészült munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, árajánlatok, pályázatok elkészítése
  • A cégcsoport folyamatosan megújuló termékkínálatának a naprakész követése
  • Marketing akciókban való részvétel a Marketing csapattal való együttműködésben
  • Új termékek kiajánlása, és listázások előkészítése,
  • Folyamatos egyeztetés/együttműködés a raktárral és a beszerzéssel, készletfigyelés és előrejelzés, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A meglévő ügyfélkörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Ár és kondíciós tárgyalások lefolytatása
  • Új beszállítók és termékek felkutatása, piacfelmérés
  • Forgalmi statisztikai adatok, kimutatások, táblázatok készítése

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Értékesítési szemlélet, jó meggyőző és kommunikációs készség, az értékesítés szeretete
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hardver szakismeret/érdeklődés
  • Értékesítésben vagy szolgáltatásban szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Digitális Fotó Video szakismeret, illetve érdeklődés a fotózás iránt
  • VisionSoft Octopus kereskedelmi rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, versenyképes fizetés, kellemes munkakörnyezet a 13. kerületben
  • Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüst mentes csapattal

Munkavégzés helye:

1131 Bp., Reitter Ferenc u. 132 "B" épület

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet, a fizetési igény megjelölésével a hr@computeremporium.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Kereskedelmi Ügyintéző)