KARBANTARTÓ MÉRNÖK (AB-1143)

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (AB-1143) állás Budapest / Külföld
techPeople
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • A karbantartási munkák, folyamatok műszaki támogatása, hatékonyságának tervszerű növelése, a termelőgépek (rendelkezésre állásának)megbízhatóságának folyamatos javítása, műszaki projektek vezetése.
  • CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása (CNC köszörűk, marógépek, szikraforgácsoló gépek)
  • Gépek / berendezések telepítése, módosító, fejlesztő projektjeinek levezénylése
  • Hibaelhárítás, a hibák gyökér okának megállapítása akcióterv meghatározása céljából, javítási, felújítási feladatok megszervezése
  • Tervezett, időszakos karbantartások szakmai felügyelete
  • Dolgozói betanítások, méréstechnikai, diagnosztikai ismeretek oktatása
  • Karbantartási tevékenységek dokumentálása
  • Statisztikák készítése a karbantartási folyamatok hatékonyságáról
  • Karbantartáshoz szükséges alkatrészek és eszközök beszerzése

Elvárások:
  • Műszaki felsőfokú végzettség (elektromos / gépész)
  • Gyakorlat a karbantartás területén,1-3 év
  • Megbízható, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás
  • Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, szervezőkészség, project tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek, rendszerszemlélet
  • Időszakos németországi betanulás
Előny:
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • SAP karbantartási modul ismerete

Munkavégzés helye: Budapest / Külföld

  JW!ID:[1705020080009001]
techPeople