Karbantartó - Járműgyártás, Ka...

Karbantartó - Járműgyártás, Karosszériaüzem (GYDM10227) állás Győr 9027, Nyugat-Dunántúli Régió Magyarország

Karrier az Audinál

Karbantartó - Járműgyártás, Karosszériaüzem

Pályázat

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyárbővítés szerves részét képező új Karosszériaüzemben a legkorszerűbb technológiákkal, nagyfokú automatizálás mellett készülnek az Audi Hungaria legújabb modelljeinek karosszériái. A gyártósorok összetettségét jelzi, hogy több, mint 900 robot közreműködésével évente 125.000 csúcstechnológiás karosszéria fog elkészülni új gyártósorainkon.

Feladatok

  • Javítási és karbantartási feladatok elvégzése az automatizált gyártósorokon és robotokon
  • Sérült alkatrészek szétszerelése, javítása és összeszerelése
  • Karbantartási munkálatok megtervezése és előkészítése
  • Műszaki rajzok és tervrajzok olvasása, adott esetben javítása
  • Kapcsolattartás a karbantartó mérnökökkel, gyártással és a területi vezetőkkel

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves karbantartói munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Pneumatikai vagy hidraulikai ismeretek
  • Elektronikai, mechanikai vagy villamosipari ismeretek
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínálunk munkatársainknak. Nemcsak az alapbér és a teljesítményfüggő mozgóbér, hanem a 13. havi bérkifizetés, a nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások is vonzóvá teszi vállalatunkat. Emellett középfokú végzettségű kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk. Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!
Pályázat