Költségelemző mérnök

Költségelemző mérnök állás Budapest, Közép-Magyarországi Régió Magyarország

Főbb feladatok:

  • Alapanyagok és szolgáltatások beszerzési költségének elemzése, optimalizálása
  • Költségcsökkentési lehetőségek felderítése, kidolgozása
  • Beszerzési osztály támogatása az árképzésben
  • Költségriportok készítése

Munkakör betöltésének feltételei :

  • Szakirányú mérnöki végzettség,
  • Többéves tapasztalat termeléstervezés, ipari mérnökség és mechanikai mérnöki területen,
  • Különböző termelési folyamatok alapos ismerete (folyamat- és költségtervezési aspektusból),
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Tapasztalat költség- és mennyiségi elemzések területén,
  • SAP ismeret,
  • Utazási hajlandóság (nemzetközi projektek),
  • State-of-the-art elemzés ismerete
JW!ID:[1603120090021001]
Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.
Személyzeti Osztály
1238 Budapest, Helsinki út 105.

Tel: +36 1 28-94-100
Fax: +36 1 28-94-192
Ha a hirdetés
felkeltette az érdéklődését
jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen: karrier.vasut@knorr-bremse.com

További hirdetéseink: http://jobs.knorr-bremse.hu